Dwie branże w jednym miejscu

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie www.pcidays.pl.

© PCI Days

Już 22-23 czerwca 2022 w Expo XXI w Warszawie odbędzie się kolejna edycja międzynarodowych targów PCI Days, jedynych w Polsce targów B2B łączących branżę farmaceutyczną i kosmetyczną w jednym miejscu. Będąc wyjątkową okazją do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami i nowościami produktowymi, targi powstały, aby integrować dostawców z producentami leków i kosmetyków. Stwarzają one niepowtarzalną okazję na zaprezentowanie oferty oraz nawiązanie cennych kontaktów biznesowych, czego dowodem są powracający co roku wystawcy oraz nowe firmy, które chcą skorzystać z możliwości spotkań na żywo.

 

Nadchodząca edycja będzie kolejną okazją do zaprezentowania swojej oferty przez dostawców podsektorów kompleksowo zaopatrujących przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny w surowce, maszyny, opakowania, usługi etykietowania i znakowania, urządzenia oraz usługi laboratoryjne, usługi logistyczne i magazynowe, IT czy private label. Wśród wystawców, którzy potwierdzili swój udział w targach, znajdują się firmy: Zakład Usług Technicznych A.Urliński, Marchesini, PQE, Limes Machines Polska, Solution4Labs, Popławska, Hamilton Bonaduz, IKA Poland, Plus Digital, Carotex, Arena Advisory, ITS Science, Shim-Pol, Safic-Alcan, GC Lab, Zigler Poland, Dec Poland Tekpro, Mikrolab, MADO Systemy, Polpak Packaging, Ar-Pol, LGC Standards, Acti Pack, SyVento, Avicenna-Oil, A-Sense, IMPAG Chemicals Poland, Boccard Kates, dr. Nowaczyk Centrum Badań i Innowacji, Lab-el Elektronika Laboratoryjna, GHP, Adara, Eticod oraz Evonik.

Przeważającą część wśród odwiedzających stanowią przedstawiciele zakładów farmaceutycznych i kosmetycznych: kierownicy działu badań i rozwoju, szefowie działów kontroli jakości, kierownicy laboratoriów, technolodzy, szefowie działu zaopatrzenia, szefowie działu utrzymania ruchu, decydenci, inżynierzy procesów, kierownicy działu planowania produkcji, szefowie działu pakowania, decydenci w działach zakupów, przedstawiciele instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży.

 

Strefy inspiracji

Nieodłącznym elementem targów PCI Days będą 2 strefy Inspiracji, w których odbędą się specjalistyczne i inspirujące wykłady, poprowadzone przez ekspertów z zakładów farmaceutycznych i kosmetycznych. Dzięki różnorodnym tematom każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie. Bezpośrednio na stoiskach możliwe będzie zapoznanie się z szerokim portfolio produktów i usług oferowanych przez wystawców. Stoiska stanowić będą platformę do budowania bezpośrednich relacji oraz czerpania inspiracji między innymi w takich obszarach jak surowce, maszyny, laboratoria, opakowania, logistyka, private label, usługi oraz rozwiązania IT. Podczas targów Farmaceutyczna Strefa Inspiracji oraz Kosmetyczna Strefa Inspiracji zapewni odwiedzającym możliwość uczestnictwa w wykładach dotyczących trendów, prognoz i rozwiązań dla obu branż. Odbędzie się również konferencja pt. ,,Be Inspired. Nowości Surowcowe 2022/2023” skierowana dla branży kosmetycznej - producenci i dostawcy surowców zaprezentują swoje nowości w formie krótkiego wystąpienia. Ofertę uzupełnią warsztaty dla zakupowców dedykowane obu branżom.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty