Dwucyfrowe podwyżki materiałów Agfa. By utrzymać standard oferty

© Photogenica

Z nowym rokiem Agfa ogłosiła podwyżki cen w całej swojej ofercie Digital Prints & Chemicals na całym świecie. Firma przewiduje dwucyfrowe wzrosty.

 

Pomimo ciągłych wysiłków na rzecz poprawy efektywności i ciągłej optymalizacji zaopatrzenia podwyżki cen są konieczne, aby zrekompensować utrzymującą się wysoką presję inflacyjną na koszty energii, surowców, logistyki i wynagrodzeń. Vincent Wille, prezes działu Digital Print & Chemicals w Agfa, podkreśla, że podwyżki są nieuniknione, aby móc nieprzerwanie gwarantować klientom firmy innowacyjne produkty i wysokiej jakości usługi. „W Agfie bardzo poważnie traktujemy konkurencyjność naszych klientów i zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby te wzrosty złagodzić w ciągu ostatniego roku, ale ponieważ widzimy, że presja inflacyjna utrzymuje się, a nawet rośnie, nie mamy innego wyjścia, jak tylko podnieść ceny” podsumowuje Vincent Wille.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty