Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Elastyczność na wagę złota

Przedstawiciele firm biorących udział w wydarzeniu odpowiedzą na pytania dotyczące wydajności produkcji, elastyczności konfiguracji, bezpieczeństwa i jakości produktów, identyfikowalności, zwrotu z inwestycji, zrównoważonego rozwoju i oszczędności energii.

© Cama

30 marca o godzinie 15:30 odbędzie się bezpłatny webinar Smart Packaging Hub firmy Cama, zatytułowany „Elastyczne innowacje maszyn pakujących dla branży spożywczej i napojów”. W miarę wzrostu zapotrzebowania konsumentów na większy wybór towarów konsumpcyjnych, firmy, które potrafią szybko wdrażać nowe i innowacyjne opakowania, odniosą sukces w konkurencyjnej branży produktów spożywczych. Dlatego też podczas wydarzenia prelegenci odpowiedzą na pytanie, jak ważna jest elastyczność urządzeń pakujących w zakładzie oraz w jaki sposób producenci mogą zwiększyć wydajność produkcji opakowań o różnych kształtach i rozmiarach, oszczędzając czas i pieniądze. Oprócz wystąpienia Massimo Monguzzi, R&D managera w firmie Cama, w wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele firm: Zacmi, Opem, Baumer, Clevertech oraz Tosa.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty