Taropak 2022. Poznańskie spotkanie branży opakowaniowej

© Taropak

W dniach 26-28 września na Międzynarodowych Targach w Poznaniu odbyła się kolejna edycja targów Taropak. Targi objęły wszystkie aspekty branży opakowaniowej, od opakowań szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Wśród prawie 100 wystawców znaleźli się liderzy branży, m.in.: Burgopak, Color Press, Digit Pack, Fano, Fromm, Fuji Robotics, Pama, Polpak, Protim, Smurfit Kappa, TFP, czy Voltapack. Swoją obecność zaznaczyło Stowarzyszenie Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych (SPPES) zrzeszające osoby fizyczne będące właścicielami, członkami zarządu lub członkami rad nadzorczych firm produkujących etykiety samoprzylepne w Polsce. Na wspólnej przestrzeni wystawienniczej obecne były takie firmy jak Natalii, Fano, Wiking Graf, Flexpress. Targom Taropak towarzyszyły wydarzenia mające przybliżyć zwiedzającym nurtujące branżę tematy takie jak design opakowań i jego wpływ na sprzedaż produktu, rozwój segmentu e-commerce, czy aktualne trendy i kierunki zmian branży. Wydarzenia podzielone zostały na trzy bloki: Taropak Design (partnerzy Konferencji: Burgopak, Zing, Smurfit Kappa, Dragon Rouge, ASM Neurolab), Opakowalnictwo dla rynku trendy i kierunki zmian (partnerzy Konferencji: Santander, Futamura, PIOIRO, DrukSerwis24, PRESA), oraz Taropak E-commerce (partner główny Allegro Biznes, partnerzy Konferencji: Poznański Instytut Technologiczny Łukasiewicz, TFP, VP, Versos Engineering, e-LEA, E-commerce w paktyce, Max&Mrau). Wydarzenia towarzyszące i inspirujące wystąpienia prelegentów stanowiły ciekawe uzupełnienie dla odwiedzających targi gości.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty