Kalendarium

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

14-16.03.2023 · InPrint, CCE International, ICE Europe , Monachium

18-20.04.2023 · Warsaw Pack, Nadarzyn

25-27.04.2023 · Logimat, Stuttgart

04-10.05.2023 · interpack, Düsseldorf

Wydarzenia

Flint Group zaprasza. Webinar fleksofraficzny Circular Central Impression

Flint Group, jeden z największych dostawców materiałów eksploatacyjnych dla światowego przemysłu opakowaniowego i poligraficznego, ujawnia szczegóły nadchodzącego seminarium internetowego poświęconego drukowi fleksograficznemu Circular Central Impression (CI).

więcej »

UPM Raflatac i WWF Polska. Razem dla środowiska

UPM Raflatac współpracuje z WWF Polska od 2012 roku, wspierając działania Fundacji w kluczowych obszarach środowiskowych. Kiedyś była to ochrona rzek, dziś jest to wspieranie gospodarki obiegu zamkniętego oraz zrównoważonego zarządzania lasami.

 

 

więcej »

Uroczysty jubileusz. 30-lecie Polskiej Izby Druku

25 listopada 2022 w Warszawie Polska Izba Druku obchodzić się jubileusz 30-lecia. Tego dnia odbędzie się Konferencja “Środowisko Przemysłu Poligraficzno-Convertingowego Dzisiaj i w Przyszłości”, będąca kontynuacją projektu Art of Color oraz Gala Złotego Gryfa będąca kulminacją 30-lecia Polskiej Izby Druku oraz finałem dorocznego konkursu na najlepsze produkty branży.

więcej »

Grupa Raja nagrodzona przez EcoVadis. Srebrny medal po raz trzeci

Trzeci rok z rzędu Grupa Raja została nagrodzona srebrnym medalem przez EcoVadis za działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).


więcej »

FPM Projekt kończy program certyfikacji. Flexcel NX przez Miraclon

Studio graficzne FPM Projekt zakończyło z sukcesem program certyfikacji Miraclon dla płyt Flexcel NX, podkreślając swoje zaangażowanie we wdrażanie rygorystycznych środków i procedur.

więcej »

Green Dot Award 2022. Koenig & Bauer nagradza wizjonerów

Podczas Executive Summit 30 września 2022 w Würzburgu firma Koenig & Bauer po raz pierwszy przyznała Green Dot Award.

więcej »

Mimaki w wirtualnej rzeczywistości. Virtual Global Innovation Days

Mimaki, wiodący producent drukarek atramentowych i systemów tnących, ogłasza Virtual Global Innovation Days. Organizowane po raz trzeci wydarzenie odbędzie się w dniach 19-21 października 2022.

 

więcej »

Nowy Manager w Fujifilm. Maszyny Revoria już w Polsce

Maszyny drukujące Revoria Press PC1120 i Revoria Press E1 są teraz dostępne także w Polsce. Rozwiązania, które zostały wprowadzone na rynek w 2021 r., wywarły znaczący wpływ na wyniki sprzedaży w Niemczech, Austrii, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii

więcej »

Capital Markets Day 2022. Aktualności od Metsä Board

10 listopada 2022, firma Metsä Board organizuje w Helsinkach Capital Markets Day 2022 dla inwestorów i analityków.

więcej »

Firma Sonoco w EUROPEN. Opakowania i środowisko

Firma Sonoco, światowy dostawca opakowań konsumenckich, przemysłowych, medycznych i ochronnych, została członkiem Europejskiej Organizacji na rzecz Opakowań i Środowiska (EUROPEN).

więcej »

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty