Rozbudowa Eviosys Concarneau. Inwestycja warta miliony

Eviosys Concarneau to jedno z siedmiu zakładów firmy we Francji.

Ó Photogenica

 

Firma Eviosys, zajmująca się produkcją opakowań metalowych dla produktów spożywczych i innych towarów konsumpcyjnych, zainwestuje 12 milionów euro w modernizację parku maszynowego we francuskich fabrykach La Villeneuve i Kersalé. Fabryki, będące częścią zakładu Eviosys Concarneau, produkują i sprzedają 500 milionów opakowań rocznie, m.in. dla takich firm jak Bonduelle, Eureden (D’Aucy) czy Bolton Saupiquet. Inwestycja obejmuje instalację dwóch linii produkcyjnych w Kersalé, w tym maszyn do druku offsetowego oraz maszyn do produkcji zamknięć opakowaniowych.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty