Ranpak wyróżniony

Wrap ‘n Go to opatentowany dozownik do opakowań Geami. Rozszerza on papier nacinany typu kraft w ochronną strukturę plastra miodu 3D, z możliwością zastosowania miękkiej bibuły jako opcji dodatkowej. Wrap ‘n Go to rozwiązanie zrównoważone, modułowe i łatwe w użyciu, niewymagające stosowania taśmy klejącej ani cięcia.

© Ranpak

Firma Ranpak, jeden z liderów z zakresu produkcji ekologicznych rozwiązań opakowaniowych na bazie papieru, został zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu iF Design Award. Zwycięski produkt - niedawno wprowadzony na rynek konwerter Wrap ‘n Go - został wyróżniony prestiżową nagrodą iF 2022 Design Award, organizowaną przez najstarszą na świecie niezależną organizację iF International Forum Design z siedzibą w Hanowerze, w dyscyplinie „Produkt” w kategorii „Przemysł/Narzędzia”. W tegorocznej edycji konkursu Wrap ‘n Go konkurował z liczbą 11 000 zgłoszeń z 57 krajów i został oceniony przez 132-osobowe jury złożone z niezależnych ekspertów z całego świata.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty