Targi Modernlog za nami

Wśród wystawców na tegorocznych targach Modernlog znalazły się takie firmy jak Wanzl czy Craemer.

W dniach 31 maja do 3 czerwca w Poznaniu odbyły się targi Modernlog. Podczas czterech dni targów można było z bliska podziwiać wiodące rozwiązania z zakresu logistyki, magazynowania i transportu. Swoje produkty zaprezentowały m.in. firmy Wanzl, Craemer, czy Bekuplast. W całym bloku targów ITM Industry Europe wzięło udział blisko 600 wystawców i 11 687 zwiedzających. Oprócz możliwości obejrzenia technologii oferowanych przez wiodących dostawców z branży, odwiedzający wydarzenie mogli także wziąć udział w spotkaniach eksperckich, konsultacjach ze specjalistami, przeprowadzić biznesowe rozmowy na scenie Log-Insight i podczas konferencji Smart Warehouse, a także uczestniczyć w pokazach logistycznych na żywo w strefie In4Log. Maszyny w akcji jak co roku przyciągnęły uwagę gości targowych, którzy mieli okazję nie tylko przyjrzeć się ich pracy, ale także przekonać się o skuteczności rozwiązań automatyzujących procesy logistyczne w magazynach i na produkcji. Kolejna edycja targów odbędzie się w dniach 30 maja do 2 czerwca 2023.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty