Inwestycje ePac Flexible Packing. 50 nowych maszyn HP Indigo

© HP Indigo

W ramach niedawno ogłoszonego planu szybkiej ekspansji na całym świecie, firma ePac Flexible Packaging dodaje do swojego portfolio kolejne maszyny do druku cyfrowego HP Indigo. Współpraca miedzy firmami będzie jednocześnie największą transakcją w historii Indigo i obejmie zakup 50 nowych maszyn do druku cyfrowego HP Indigo, które zostaną wdrożone w ePac Flexible Packaging, zarówno w istniejących, jak i nowych zakładach na całym świecie.
Od momentu powstania w 2016 roku, ePac  jest głównym użytkownikiem maszyn do druku cyfrowego HP Indigo i cały czas rozwija tę współpracę. W ciągu ostatnich sześciu lat flota maszyn HP Indigo znacząco się rozrosła, uwzględniając przy tym inwestycje w HP Indigo 20000 i HP Indigo 25K. Firma wykorzystuje najnowszą technologię druku cyfrowego, zapewniając swoim klientom szybki i łatwy sposób zakupu opakowań foliowych z nadrukiem na zamówienie. Największe pojedyncze zamówienie w historii HP Indigo przyspieszy rekordowe zdolności produkcyjne firmy ePac, która kontynuuje proces przekształcania globalnego rynku opakowań elastycznych. Skupiając się na globalnej ekspansji, nowe urządzenia zostaną zainstalowane w 36 nowych i istniejących zakładach na 5 kontynentach. Maszyny, w których zastosowano najnowsze technologie HP Indigo, będą również wspierać strategię firmy ePac, polegającą na zwiększaniu jej udziału i działalności na istniejących już rynkach. Haim Levit, Dyrektor Generalny Działu Druku Przemysłowego HP podkreśla, że wizja ePac dotycząca wykorzystania druku cyfrowego do rozwoju małych i średnich marek oraz ożywiania lokalnych społeczności jest szczególnie bliska marce HP, ponieważ pokazuje jak ogromne znaczenie we współczesnym świecie ma technologia cyfrowa.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty