#LABELicious 2022

Kolejna edycja konkursu zostanie otwarta tuż przed końcem lata, aby umożliwić szkołom w całej Europie włączenie jej do swoich programów nauczania. Na zdjęciu zwycięzcy tegorocznej edycji.

© FINAT

Europejskie Stowarzyszenie Branży Etykiet Samoprzylepnych FINAT wyłoniło zwycięzców konkursu #LABELicious 2022 podczas Europejskiego Forum Etykietowego 2022. Trzecia edycja konkursu #LABELicious (w skrócie #L) okazała się dobrą okazją do zacieśnienia relacji między przyszłymi talentami w branży etykiet a jej wiodącymi przedstawicielami i ekspertami. W ramach konkursu uczestnicy mieli za zadanie zaprojektować etykietę dla fikcyjnej marki Genergise, należącej do również fikcyjnej firmy Humandate. Celem konkursu było stworzenie etykiety, która przekaże konsumentom główne założenia marki, której nazwa pochodzi od połączenia słów „Generation” i „Energise”. Oprócz nagrody dla głównego zwycięzcy, przyznano także trzy osobne nagrody w kategoriach design, inteligentne etykiety i zrównoważony rozwój. Jury wybrało zwycięzców każdej kategorii i zwycięzcę głównego spośród prawie 100 zgłoszeń. Zwycięzcą w kategorii design został Gwen Calvo Suárez. W kategorii inteligentne etykiety wybrano projekt Jorge’a Casterada, który został także głównym zwycięzcą konkursu. W kategorii zrównoważony rozwój najlepszym okazał się projekt Alessandra Tomaghelliego. Przegląd zgłoszonych projektów można znaleźć na stronie www.labelicious.eu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty