Spotkanie branży opakowaniowej. Taropak 2022 już niedługo!

Kolejna edycja Targów Taropak odbędzie się w dniach 26-28 września 2022 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich w towarzystwie Targów Polagra.

Ó Taropak

26-28 września 2022 roku odbędą się targi Taropak, jedne z najbardziej rozpoznawalnych targów opakowaniowych w Polsce. Wydarzenie co roku przyciąga setki wystawców i tysiące zwiedzających. Swoją ofertę zaprezentują zarówno dostawcy maszyn i rozwiązań technologicznych, jak również producenci opakowań i etykiet. Tegoroczna edycja poświęcona będzie przede wszystkim sektorowi maszynowemu i rozwiązaniom związanym z szeroko rozumianą automatyzacją, robotyzacją i digitalizacją. Podczas wydarzenia nie zabraknie także merytorycznych wydarzeń towarzyszących - odwiedzający targi będą mogli m.in. uczestniczyć w trzeciej edycji konferencji e-commerce, a podczas drugiej edycji Taropak Design m.in. przedstawione zostaną najnowsze trendy w surowcach do produkcji opakowań, eksperci opowiedzą, jak powinna wyglądać sprzedaż designerskiego opakowania, na czym polega storytelling w opakowaniu oraz zdradzą, czym jest unboxing. W programie konferencji znajduje się również debata na temat przyszłości branży opakowań i kierunków jej rozwoju. Podczas targów odbędzie się także konferencja organizowana przez Polską Izbę Opakowań, na której zaproszeni eksperci omówią wyzwania i nowe możliwości branży opakowań.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty