Zmiany w APEAL. Luc Brantjes nowym prezesem

© APEAL

Stowarzyszenie Europejskich Producentów Stali do Opakowań (APEAL) mianowało Luca Brantjesa, dyrektora sprzedaży działu opakowań Tata Steel, na nowego prezesa stowarzyszenia. Jest to 13. prezes APEAL.

 

Luc Brantjes objął przywództwo nad stowarzyszeniem z dniem 1 stycznia 2023 roku i zastąpił Viliama Gašpara z U.S. Steel Košice, który był prezesem organizacji przez ostatnie dwa lata. W swoim wystąpieniu Luc Brantjes podziękował ustępującemu prezesowi za zaangażowanie, a także podkreślił w jak trudnym gospodarczo okresie przyszło mu sprawować przywództwo. Nowy prezes wskazał także priorytetowe kierunki działań na swoją kadencję. Będzie to dalsze podnoszenie wskaźnika recyklingu stali na opakowania (od 10 lat z rzędu wskaźnik recyklingu cały czas wzrasta), dążenie do maksymalnego zamknięcia pętli recyklingu stali poprzez promowanie selektywnej zbiórki, a także wspieranie ograniczenia marnotrawienia żywności.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty