Owocna współpraca. Druk fleksograficzny UV

© Zincografia Empolese

Zincografia Empolese i Ario Label Solution zostali wyróżnieni prestiżową nagrodą włoskiego stowarzyszenia fleksograficznego Associazone Tecnica Italiana per la Flessografia (ATIF) i zdobyli drugie miejsce w kategorii Najlepszy druk fleksograficzny UV. Jest to pierwsza nagroda w historii partnerstwa tych firm.

 

Nagrodzona etykieta została wydrukowana w czterech kolorach atramentu UV z trzema kolorami dodatkowymi i częściowo wydrukowana na zimnej folii przy użyciu sita 156 l/cal z wykorzystaniem technologii płytowej Asahi. „Nagroda podkreśla sukces naszej współpracy z Zincografia Empolese oraz wysoką jakość zapewnianą przez płyty CleanPrint firmy Asahi” mówi Marco Borali, dyrektor zarządzający firmy poligraficznej Ario Label Solution. Wizją Borali na przyszłość firmy jest zharmonizowanie środowiska pracy dla pracowników z najnowszymi technologiami do produkcji, badań i rozwoju oraz szkoleń w zupełnie nowym, przestronnym budynku. „Korzystanie z płyt fleksograficznych AWPTM CleanPrint to doskonały krok w tym kierunku. Gratulujemy im otrzymania tej prestiżowej nagrody i cieszymy się na współpracę z nimi w przyszłości, ponieważ nadal znajdują więcej sposobów na zmniejszenie swojego śladu węglowego” podsumował Andrea Belloli, włoski kierownik oddziału Asahi Photoproducts.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty