CCE International & InPrint Munich 2023. Czas start!

© CCE International & InPrint Munich 2023

Branża tektury falistej i druku przemysłowego spotka się w tym tygodniu w Monachium na trzydniowych targach CCE International & InPrint Munich 2023 (CCE & In Print). 6. edycja CCE & In Print odbędzie się w dniach 14-16 marca 2023 roku w Centrum Targowym w Monachium w Niemczech.

 

CCE otworzy specjalistom z branży możliwość zapoznania się z szerokim wachlarzem nowych technologii w produkcji tektury falistej i kartonu składanego w Europie. Targi obejmują również serię otwartych seminariów, uzupełnionych ofertą konferencji InPrint Munich z jej programem prelekcji na temat druku przemysłowego. Wraz ze zintegrowanymi wystawami i konferencją InPrint Munich, trzydniowa impreza oferuje innowacje techniczne i inspirujące pomysły z branży tektury falistej i kartonu oraz ich rynków docelowych, takich jak opakowania, żywność i napoje, transport i logistyka, urządzenia elektryczne i elektronika, kosmetyki i farmaceutyki, meble i wiele innych.

 

Maszyny na zamówienie

Odwiedzający CCE & In Print, którzy poszukują produktów lub rozwiązań w zakresie produkcji na zamówienie, będą mogli skorzystać z oferty różnorodnych dostawców technologii, w tym Balemaster, Baysek, EFI, HP, Koenig & Bauer, Kolbus, Meteor Inkjet, Pall, Plasmatreat, Seiko Instruments, Serra, Siegwerk Druckfarben, Valmet, Xeikon i wiele innych.


Wymiana branżowej wiedzy

Sesje otwartych seminariów CCE obejmować będą rozmowy techniczne na temat najnowszych trendów i osiągnięć w sektorze tektury falistej i kartonowej. Najlepsi eksperci branżowi zaprezentują rozwiązania techniczne i usługi mające na celu optymalizację procesu produkcji i tworzenia wartości. Tematy, na których skupiać się będą prelegenci obejmą opakowania z tektury falistej dla handlu elektronicznego, rozwiązania mikrofaliste gotowe do sprzedaży detalicznej, zaawansowane cyfrowe cięcie i bigowanie, produkcja opakowań krótkoseryjnych, produkcja cyfrowa, kontrola wilgotności w tekturnicy, modernizacja magazynów i zarządzanie energią, zarządzanie danymi klienta i wiele innych.

 

Konferencja InPrint Munich

Konferencja InPrint Munich towarzysząca targom CCE dotyczyć będzie zastosowań druku w sektorze produkcji przemysłowej. W ciągu trzech dni odbędzie się około 50 prelekcji, podczas której poruszane będą takie zagadnienia jak najnowsze zastosowania elektroniki drukowanej, inteligentne opakowania, direct-to-shape, zarządzanie danymi i redukcja śladu węglowego. Wśród prelegentów znajdą się między innymi przedstawiciele firm AGFA, Fraunhofer ENAS, FujiFilm, HP, Inkatronic, MABI, Meteor Inkjet, Seiko Instruments, Xeikon i wielu innych. Konferencja InPrint Munich jest sponsorowana przez Xaar.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty