Way Beyond Good

Firma SIG od ponad dziesięciu lat jest liderem w branży w zakresie opracowywania rozwiązań opakowaniowych, których jakość została potwierdzona przez liczne międzynarodowe certyfikaty.

© SIG

Firma SIG jako pierwsza w branży opakowań kartonowych do napojów została członkiem AIM-Progress, światej grupy zrzeszającej wiodących producentów dóbr szybkozbywalnych (FMCG) i ich dostawców, połączonych w celu promowania odpowiedzialnych praktyk w zakresie zaopatrzenia i zrównoważonych dostaw w całym łańcuchu wartości.

Odpowiedzialne pozyskiwanie surowców jest kluczowym elementem zrównoważonej strategii firmy SIG o nazwie Way Beyond Good, która polega na dostarczaniu produktów spożywczych i napojów w bezpieczny, zrównoważony i niedrogi sposób. Zaangażowanie to jest ściśle związane z działalnością grupy AIM-Progress, której głównym priorytetem jest zapewnienie pozytywnych wartości dla swoich członków i wsparcie ich we wdrażaniu wytycznych organizacji ONZ w zakresie biznesu i praw człowieka.

SIG jest jedynym dostawcą aseptycznych opakowań kartonowych, który oferuje opakowania produkowane wyłącznie w oparciu o materiały pozyskiwane w sposób odpowiedzialny, co potwierdzają certyfikaty FSCTM, ASI oraz ISCC. Wszystkie trzy certyfikaty obejmują rygorystyczne wymagania dotyczące praw człowieka, a także inne kryteria społeczne i środowiskowe. Firma SIG zobowiązała się również do przestrzegania praw człowieka w swojej działalności i całym łańcuchu dostaw, zostając członkiem organizacji United Nations Global Compact.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty