14. edycja Packaging Innovations

14. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations odbyły się w dniach 31 maja - 1 czerwca 2022 roku w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Targi, targi... I po targach! W dniach 31 maja - 1 czerwca mogliśmy spotkać się z przedstawicielami branży opakowań podczas jednych z największych targów w Polsce - Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations. Była to już 14. edycja organizowanego corocznie wydarzenia. Swoje rozwiązania zaprezentowało wielu wystawców, w tym m.in. firmy Merck, Fano, Color Press, Eticod, Masterchem czy Novo-Pak. Jak co roku na targach nie zabrakło innowacyjnych technologii pakowania, nowych rozwiązań w zakresie materiałów opakowaniowych i formatów opakowań, a bogaty program towarzyszący, pełen inspirujących wykładów, warsztatów i konferencji branżowych sprawił, że każdy z odwiedzających mógł znaleźć miejsce dla siebie. Wyłoniono także zwycięzców konkursu młodych talentów - 11. Strefy Studenta na najlepszy projekt opakowania lub etykiety. Pełna relacja z targów Packaging Innovations będzie dostępna w czerwcowym wydaniu magazynu PACKAGING POLSKA. 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty