Kalendarium

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

14-16.03.2023 · InPrint, CCE International, ICE Europe , Monachium

18-20.04.2023 · Warsaw Pack, Nadarzyn

25-27.04.2023 · Logimat, Stuttgart

04-10.05.2023 · interpack, Düsseldorf

Rozbudowa Ardagh

Nowy zakład Ardagh Metal Packaging zostanie wybudowany w pobliżu Belfastu, blisko kluczowych lokalnych klientów, natomiast wartość inwestycji wyniesie około 200 milionów dolarów.

© Ardagh Metal Packaging

Firma Ardagh Metal Packaging (AMP) wybuduje w Irlandii Północnej nową fabrykę puszek do napojów o wartości 200 milionów dolarów. Zakład będzie zlokalizowany w pobliżu Belfastu i będzie obsługiwał klientów w Irlandii, Wielkiej Brytanii i Europie. Inicjatywa jest częścią programu inwestycyjnego AMP o wartości miliardów dolarów i obejmuje budowę nowych zakładów produkcyjnych, w których będą produkowane opakowania w pełni nadające się do recyklingu. Jak podkreśla producent, to właśnie puszki najczęściej poddawanym recyklingowi opakowaniem do napojów, przyczyniając się do rozwoju gospodarki obiegowej i spełniania wymagań klientów i konsumentów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Dalsze szczegóły dotyczące nowego zakładu zostaną podane w ciągu najbliższych miesięcy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty