WEPACK w lipcu

Współpracując ze sobą, WEPACK i WPO promują rozwój międzynarodowego przemysłu opakowań pod hasłem „Zjednoczenie całej branży, zmiana i promowanie zrównoważonych opakowań”.

© RXGC

Organizatorzy targów WEPACK (World Expo of Packaging Industry) podjęli decyzję o zmianie terminów targów. Wydarzenie współorganizowane wraz ze Światową Organizacją Opakowań (WPO) zostało przesunięte na termin 13-15 lipca 2022 roku. Miejsce pozostaje bez zmian - targi odbędą się w Shenzhen World Exhibition & Convention Center. Wydarzenie obejmie swoją tematyką cały łańcuch przemysłu opakowaniowego i jego najnowsze trendy. W ramach targów odbędą się wystawy SinoCorrugated, SinoFoldingCarton, SinoFlexPack, SinoPaper, InMAT (intralogistyka i zarządzanie procesami), DPrint - Digital Printing Technology Expo, Food Pack & Tech, CSRW - Asia Cold Storage & Refrigeration Warehouse Construction and Operation Exhibition oraz PackCon - China Packaging Container Expo. W 19 halach o łącznej powierzchni 160 tys. m2 zaprezentuje się ok. 1,5 tys. dostawców, a ich oferta zostanie przedstawiona ponad 120 tysiącom odwiedzających, wliczając w to gości uczęszczających zarówno online, jak i offline. Podczas targów uruchomione zostaną również platformy hybrydowe, które pozwolą połączyć wystawców z publicznością online, oferując zagranicznym odwiedzającym możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty