Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

WEPACK w lipcu

Współpracując ze sobą, WEPACK i WPO promują rozwój międzynarodowego przemysłu opakowań pod hasłem „Zjednoczenie całej branży, zmiana i promowanie zrównoważonych opakowań”.

© RXGC

Organizatorzy targów WEPACK (World Expo of Packaging Industry) podjęli decyzję o zmianie terminów targów. Wydarzenie współorganizowane wraz ze Światową Organizacją Opakowań (WPO) zostało przesunięte na termin 13-15 lipca 2022 roku. Miejsce pozostaje bez zmian - targi odbędą się w Shenzhen World Exhibition & Convention Center. Wydarzenie obejmie swoją tematyką cały łańcuch przemysłu opakowaniowego i jego najnowsze trendy. W ramach targów odbędą się wystawy SinoCorrugated, SinoFoldingCarton, SinoFlexPack, SinoPaper, InMAT (intralogistyka i zarządzanie procesami), DPrint - Digital Printing Technology Expo, Food Pack & Tech, CSRW - Asia Cold Storage & Refrigeration Warehouse Construction and Operation Exhibition oraz PackCon - China Packaging Container Expo. W 19 halach o łącznej powierzchni 160 tys. m2 zaprezentuje się ok. 1,5 tys. dostawców, a ich oferta zostanie przedstawiona ponad 120 tysiącom odwiedzających, wliczając w to gości uczęszczających zarówno online, jak i offline. Podczas targów uruchomione zostaną również platformy hybrydowe, które pozwolą połączyć wystawców z publicznością online, oferując zagranicznym odwiedzającym możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty