Powrót interpack. Branża opakowaniowa w gotowości

© Messe Düsseldorf

Już na początku maja w Düsseldorfie odbędzie się kolejna, długo wyczekiwana, edycja Międzynarodowych Targów Przemysłu Opakowaniowego. Po sześciu latach, które upłynęły od ostatniej edycji interpack (po raz ostatni targi odbyły się w 2017 roku) i przymusowej przerwie spowodowanej pandemią, największe na świecie targi branży opakowaniowej i pokrewnych branż przetwórczych ruszają by pokazać jak duża dokonała się w ciągu tego czasu zmiana i jak wiele może się zmienić w najbliższej przyszłości.

 

W dniach od 4 do 10 maja 2023 roku centrum wystawiennicze w Düsseldorfie ponownie stanie się platformą biznesową i miejscem technologii przyszłości dla branży opakowaniowej: 18 hal targowych, specjalne sektory ekspozycyjne, nowe pokazy specjalistyczne i fora tematyczne wypełni innowacyjność branży. Ponad 2 750 wystawców z 61 krajów z całego świata zaprezentuje wiodące trendy technologiczne i opakowaniowe z całego łańcucha produkcyjnego. Sześć lat sprawiło, że na rynku pojawiło się wiele nowatorskich rozwiązań, którymi firmy chcą się pochwalić i zaprezentować je szerokiej publiczności z całego świata.

 

Wszystko w jednym

Targi interpack 2023 przedstawiają całe łańcuchy tworzenia wartości w branży opakowaniowej: od produkcji i udoskonalania produktów opakowaniowych i materiałów opakowaniowych – przez pakowanie i dystrybucję – aż po zapewnienie jakości i ochronę konsumentów. W poszczególnych halach wystawienniczych zaprezentowane zostaną: procesy i maszyny do pakowania żywności, napojów, farmaceutyków, kosmetyków i produktów konsumpcyjnych (nieżywnościowych), towary przemysłowe, materiały i środki opakowaniowe, procesy produkcyjne opakowań, procesy i maszyny dla przemysłu cukierniczego, piekarniczego i farmaceutycznego oraz usługi.

 

Więcej o targach interpack 2023 na oficjalnej stronie targów www.interpack.com

 

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty