Philippe Voet nowym prezesem

Philippe Voet został mianowany nowym prezesem podczas wirtualnego Europejskiego Forum Etykiet 2021.

© FINAT

Philippe Voet został nowym prezesem międzynarodowego stowarzyszenia producentów etykiet FINAT, zastępując na tym stanowisku Chrisa Ellisona. Od 2019 roku jest on członkiem zarządu organizacji. Dotychczas pełnił funkcje dyrektora generalnego w firmie Etivoet w Belgii. Po ukończeniu studiów farmaceutycznych od razu rozpoczął pracę w branży, gdzie rozwijał się na kilku stanowiskach kierowniczych i zdobywał doświadczenie z zakresu technologii, projektowania oraz produkcji. Jak podkreśla, rynek etykiet to miejsce, w którym miał szansę połączyć zdobytą wiedzę z kreatywnością. Teraz zamierza to wykorzystać w rozwiązywaniu post-covidowych problemów i szukaniu nowych sposobów na realizację strategii związanych ze zrównoważonym rozwojem.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty