Philippe Voet nowym prezesem

Philippe Voet został mianowany nowym prezesem podczas wirtualnego Europejskiego Forum Etykiet 2021.

© FINAT

Philippe Voet został nowym prezesem międzynarodowego stowarzyszenia producentów etykiet FINAT, zastępując na tym stanowisku Chrisa Ellisona. Od 2019 roku jest on członkiem zarządu organizacji. Dotychczas pełnił funkcje dyrektora generalnego w firmie Etivoet w Belgii. Po ukończeniu studiów farmaceutycznych od razu rozpoczął pracę w branży, gdzie rozwijał się na kilku stanowiskach kierowniczych i zdobywał doświadczenie z zakresu technologii, projektowania oraz produkcji. Jak podkreśla, rynek etykiet to miejsce, w którym miał szansę połączyć zdobytą wiedzę z kreatywnością. Teraz zamierza to wykorzystać w rozwiązywaniu post-covidowych problemów i szukaniu nowych sposobów na realizację strategii związanych ze zrównoważonym rozwojem.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty