Zobaczymy się w 2025! Targi Pharmmintech

© Pharmintech and IPACK-IMA

 Edycja targów Pharmmintech dla branż przyrodniczych, która odbyła się w dniach 3-6 maja 2022 w Fiera Milano przerosła wszelkie oczekiwania wystawców i operatorów. Organizatorzy targów, Gruppo Bologna Fiere i Ipack są zadowoleni z kooperacji i już ogłosili odnowienie umowy na organizację kolejnych dwóch edycji targów Pharmmintech. Event okazał się doskonałą okazją do wymiany zdań między dostawcami technologii i operatorami ze świata chemiczno-farmaceutycznego. Na targach było obecnych 287 wystawców, z czego 31 procent zagranicznych. Wystawcy zaprezentowali zaawansowane technologie w dziedzinie pakowania i przetwarzania dla sektora chemiczno-farmaceutycznego. Prezentując nowoczesne projekty targi zyskały znaczenie na arenie międzynarodowej.

Innowacje technologiczne, cyfryzacja oraz zrównoważony rozwój to kwintesencja nowej edycji targów Ipack-Ima i Pharmintech, która odbędzie się w dniach 27-30 maja 2025 roku.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty