Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Nowa fabryka w Gdańsku

Jak podkreśla producent, nowoczesna i wysoce zautomatyzowana fabryka w Gdańsku pozwoli przenieść produkcję sztywnych opakowań premium z Chin do Europy, zapewniając producentom niższe koszty dostawy i krótszy czas wysyłki.

© Swedbrand Group

Grupa Swedbrand, producent opakowań premium dla towarów luksusowych, otwiera nowy zakład produkcyjny Swedbrand Poland w Gdańsku. Nowoczesny zakład dołączy do globalnej sieci obiektów firmy i zapewni znacznie niższe koszty i czasy dostawy na terenie Europy. Kierownikiem zakładu został Bogdan Putko, posiadający 35-letnie doświadczenie na polskim rynku opakowań, znany i szanowany przez wiele światowych marek ze względu na swoją wiedzę i doświadczenie we wszystkich obszarach produkcji.

Jak podkreśla producent, obniżone koszty dostawy przekładają się na konkurencyjne ceny opakowań, co ma kluczowe znaczenie dla kreowania wizerunku marki i zwiększania jej atrakcyjności na rynku opakowań luksusowych. Ponadto, możliwość dostarczenia produktów na półki sklepowe nawet o miesiąc wcześniej niż było to możliwe wcześniej, daje markom i sprzedawcom detalicznym możliwości w uzyskaniu większych przychodów.

„Podjęliśmy również decyzję o zlecaniu zadań związanych z drukiem offsetowym, niezbędnego do produkcji naszych opakowań premium typu rigid box, ponieważ w Polsce działa wiele drukarni oferujących wysoką jakość, które posiadają niewykorzystane moce produkcyjne. Dzięki temu możemy wspierać polską branżę poligraficzną przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów produkcji” - dodaje Zaid Bunni, współzałożyciel grupy Swedbrand.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty