Nowa fabryka w Gdańsku

Jak podkreśla producent, nowoczesna i wysoce zautomatyzowana fabryka w Gdańsku pozwoli przenieść produkcję sztywnych opakowań premium z Chin do Europy, zapewniając producentom niższe koszty dostawy i krótszy czas wysyłki.

© Swedbrand Group

Grupa Swedbrand, producent opakowań premium dla towarów luksusowych, otwiera nowy zakład produkcyjny Swedbrand Poland w Gdańsku. Nowoczesny zakład dołączy do globalnej sieci obiektów firmy i zapewni znacznie niższe koszty i czasy dostawy na terenie Europy. Kierownikiem zakładu został Bogdan Putko, posiadający 35-letnie doświadczenie na polskim rynku opakowań, znany i szanowany przez wiele światowych marek ze względu na swoją wiedzę i doświadczenie we wszystkich obszarach produkcji.

Jak podkreśla producent, obniżone koszty dostawy przekładają się na konkurencyjne ceny opakowań, co ma kluczowe znaczenie dla kreowania wizerunku marki i zwiększania jej atrakcyjności na rynku opakowań luksusowych. Ponadto, możliwość dostarczenia produktów na półki sklepowe nawet o miesiąc wcześniej niż było to możliwe wcześniej, daje markom i sprzedawcom detalicznym możliwości w uzyskaniu większych przychodów.

„Podjęliśmy również decyzję o zlecaniu zadań związanych z drukiem offsetowym, niezbędnego do produkcji naszych opakowań premium typu rigid box, ponieważ w Polsce działa wiele drukarni oferujących wysoką jakość, które posiadają niewykorzystane moce produkcyjne. Dzięki temu możemy wspierać polską branżę poligraficzną przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów produkcji” - dodaje Zaid Bunni, współzałożyciel grupy Swedbrand.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Jak ugasić pragnienie…?

… a szczególnie pragnienie by na przykład zjeść całe niebo lub wypić wszystkie gwiazdy na niebie...?

 

Pragnienie sprawia, że wysychamy od środka, w dosłownym jak i w przenośnym tego słowa znaczeniu. Sam fakt, że masz jakieś marzenia lub pragnienia oznacza, że masz też odpowiednie zdolności do ich zrealizowania. Tak długo kiedy pragnienie jest o dobrej intencji i wiemy, czego pragniemy, nasze dążenia nabierają siły...

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty