CEPI Eurokraft i Eurosac. Podwójny jubileusz

©Eurosac

Europejska branża kratowych papierów workowych i worków papierowych ma długą tradycję nieustannego ulepszania i unowocześniania produktów, materiałów i procesów. Duży wkład w rozwój branży wniosły firmy CEPI Eurokraft i Eurosac, które w tym roku obchodzą wyjątkowy jubileusz - łącznie 160 lat działalności. W 1932 roku została założona firma Scankraft (dzisiaj CEPI Eurokraft) reprezentująca skandynawskich producentów papierów kraftowych. Głównym celem jej działalności było osiągnięcie stabilności cen w okresie gwałtownego ich spadku. Dwadzieścia lat później producenci z Niemiec, Belgii, Francji i Holandii założyli europejską federację producentów worków papierowych Eurosac. Miała ona zapewnić bezpieczną podstawę dla przyszłości branży. Wyjątkowym momentem w historii obu organizacji był rok 1993, kiedy połączyły swe siły w celu opracowania strategii środowiskowej, prowadzenia badań, komunikacji i działań politycznych. Współpraca ta stanowiła punkt wyjścia dla powstaniu wielu cennych wytycznych i materiałów komunikacyjnych dla branży. Od momentu wstąpienia na rynek CEPI Eurokraft i Eurosac branża kraftowych papierów workowych i worków papierowych rozwinęła się nie tylko pod względem liczby obszarów działalności, ale również zwiększenia jakości produkcji i ochrony środowiska.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty