Maszyny Dantex z certyfikatem Color-Logic. Idealne odwzorowanie kolorów

© Color-Logic

Color-Logic certyfikował cyfrowe maszyny do druku etykiet Dantex z serii Pixo do stosowania w produkcji etykiet z wykorzystaniem materiałów Color-Logic Metallic Color System. Dzięki temu użytkownicy maszyn tego producenta będą mogli oferować swoim klientom metaliczne atramenty z oferty Color-Logic.

Maszyny do druku etykiet Dantex Dantex Pico cechują się wyjątkowo małymi rozmiarami aplikowanych kropli i zapewniają wysoką jakość nawet przy dużych prędkościach. „Nasi klienci mogą być pewni, że ich etykiety drukowane z wykorzystaniem atramentów metalicznych Color-Logic Metallic Color System powstają w sposób przewidywalny i niezawodny. Spójność kolorów jest niezwykle ważna dla klientów Dantex, a Color-Logic to gwarantuje" podsumował Justin Nowell, Digital Manager w Dantex.

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty