Nowa data Plastpolu

Targi Plastpol odbędą się w dniach od 21 do 23 września 2021 roku.

© Targi Kielce

Jedno z największych wydarzeń branży opakowaniowej w Europie Środkowo-Wschodniej - Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol - odbędą się jeszcze tej jesieni, w dniach od 21 do 23 września na terenie Targów Kielce. Jak podają organizatorzy, na wydarzeniu nie zabraknie nowoczesnych maszyn i rozwiązań technologicznych oraz merytorycznych konferencji połączonych z panelami dyskusyjnymi i seminariów. Hasłem przewodnim spotkania będzie automatyzacja i cyfryzacja produkcji przemysłowej, od komponentu po gotowy produkt. Podczas targów zostaną zaprezentowane całe linie technologiczne i proces przetwórczy produktów. Jak podkreślają organizatorzy, kielecki ośrodek wystawienniczy jest w pełni gotowy na przyjęcie uczestników tego wydarzenia, którego głównym priorytetem jest zapewnienie relacjom biznesowym pomiędzy uczestnikami bezpiecznych warunków.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty