Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Więcej etykiet z Sappi

Fabryka w Gratkorn jest jedną z największych i najnowocześniejszych papierni w Europie.

© Sappi

Firma Sappi, jeden z wiodących dostawców zrównoważonych produktów i rozwiązań z włókien drzewnych, rozszerza zakres produkcji w zakładzie w Austrii. Producent od wielu lat oferuje swoim klientom zróżnicowane portfolio wysokiej jakości papierów etykietowych. Obecnie firma rozpoczęła również produkcję papieru etykietowego w swoim flagowym zakładzie w Gratkorn, co jeszcze bardziej zwiększyło jej możliwości w tym zakresie. Nowoczesny zakład jest jedną z największych fabryk papieru w Europie. Rozszerzając swoje portfolio, firma zaspokoi zapotrzebowanie klientów na papiery podkładowe do produkcji etykiet samoprzylepnych i klejonych na mokro. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu, zakład w Gratkorn słynie z produkcji wysokiej jakości papierów do zastosowań graficznych. Tradycyjnie papiery etykietowe produkowane są w Alfeld w Niemczech i Carmignano we Włoszech oraz w USA w papierni Somerset. Produkcja papierów etykietowych w Gratkorn będzie stanowić uzupełnienie dotychczasowej oferty. Oprócz nowoczesnych urządzeń do produkcji i obróbki wysokiej jakości papieru, austriacki zakład zapewni firmie większe moce produkcyjne, co pozwoli jej na dalsze poszerzenie portfolio papierów etykietowych i otwarcie się na nowych klientów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty