Więcej etykiet z Sappi

Fabryka w Gratkorn jest jedną z największych i najnowocześniejszych papierni w Europie.

© Sappi

Firma Sappi, jeden z wiodących dostawców zrównoważonych produktów i rozwiązań z włókien drzewnych, rozszerza zakres produkcji w zakładzie w Austrii. Producent od wielu lat oferuje swoim klientom zróżnicowane portfolio wysokiej jakości papierów etykietowych. Obecnie firma rozpoczęła również produkcję papieru etykietowego w swoim flagowym zakładzie w Gratkorn, co jeszcze bardziej zwiększyło jej możliwości w tym zakresie. Nowoczesny zakład jest jedną z największych fabryk papieru w Europie. Rozszerzając swoje portfolio, firma zaspokoi zapotrzebowanie klientów na papiery podkładowe do produkcji etykiet samoprzylepnych i klejonych na mokro. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu, zakład w Gratkorn słynie z produkcji wysokiej jakości papierów do zastosowań graficznych. Tradycyjnie papiery etykietowe produkowane są w Alfeld w Niemczech i Carmignano we Włoszech oraz w USA w papierni Somerset. Produkcja papierów etykietowych w Gratkorn będzie stanowić uzupełnienie dotychczasowej oferty. Oprócz nowoczesnych urządzeń do produkcji i obróbki wysokiej jakości papieru, austriacki zakład zapewni firmie większe moce produkcyjne, co pozwoli jej na dalsze poszerzenie portfolio papierów etykietowych i otwarcie się na nowych klientów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty