Packaging [R]evolution

Formuła konferencji Packaging [R]evolution została oparta na 25-minutowych, rzeczowych prezentacjach, które, jak podkreśla organizator, zapewnią odpowiednią dynamikę wydarzenia.

© Aniflex

31 maja 2022 roku odbędzie się kolejna edycja konferencji Packaging [R]evolution – wydarzenia skierowanego do osób odpowiedzialnych za kreowanie i wdrażanie strategii opakowań, organizowanego z inicjatywy spółki Aniflex przy współpracy z organizatorem targów Packaging Innovations. Wzorem lat ubiegłych w jednym miejscu i czasie zaproszeni prelegenci opowiedzą o tym co nowego i zaskakującego pojawiło się w świecie etykiet i opakowań. Nie zabraknie najbardziej gorącego tematu - ekologicznych rozwiązań jakie oferuje branża. Program Konferencji obejmuje m.in. zagadnienia z zakresu: recyklingu odpadów etykietowych, pro-środowiskowych rozwiązań materiałowych, eko-projektowania etykiet i opakowań, wykorzystania rozszerzonej rzeczywistości w branży opakowań, personalizacji i sposobów na zwiększanie sprzedaży produktów poprzez opakowanie oraz zastosowania farb specjalnych na etykietach. Program konferencji oraz link do rejestracji dostępne są  na stronie internetowej: www.packagingrevolution.pl.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty