Uroczysta inauguracja

Park maszynowy zakładu został rozbudowany m.in. o maszynę fleksograficzną, maszyny do cięcia folii oraz maszynę laminującą. Zakład spełnia także obowiązujące standardy środowiskowe i energetyczne, co wpisuje się w strategię zrównoważonego rozwoju firmy.

© Südpack

Firma Südpack zakończyła rozbudowę zakładu w Kłobucku. Kompleks budynków wyposażony w najnowocześniejsze technologie został oficjalnie otwarty w obecności około 100 gości. Jak podkreśla producent, rozbudowa zwiększa możliwości produkcyjne firmy w zakresie druku i obróbki końcowej. Na terenie zakupionego w 2015 roku przedsiębiorstwa Bahpol, specjalizującego się w druku fleksograficznym, powstał nowoczesny kompleks maszyn do druku fleksograficznego, cięcia i laminowania, który pozwoli firmie odpowiedzieć na zwiększone zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania opakowaniowe. Głównym punktem modernizacji zakładu w Kłobucku jest nowy, zrównoważony system naświetlania płyt drukowych z technologią SPQ. „SPQ to skrót od Sustainable Print Quality. Ponieważ ta innowacyjna technologia druku umożliwia nam znaczne zmniejszenie zużycia farby i rozpuszczalnika, przy jednoczesnej znacznej poprawie jakości druku, SPQ rewolucjonizuje druk flekso. I z pewnością stanowi krok naprzód” - podkreśla Carolin Grimbacher, partner zarządzający w firmie Südpack. Według firmy, klienci mogą teraz korzystać z większej szybkości i elastyczności zakładu, w którym odbywają się teraz również prace związane z przygotowaniem do druku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty